Pojechane podróże 2

35,00 zł
Niedostępny
 
opr. zbior.
Rok wydania:
Kraków 2013
 
Liczba stron:
220
 
Wydawnictwo:
Klub Podróżnika 3 Żywioły
 
Wymiary:
165 x 222 mm
 
Stan produktu:
NOWY
 
Oprawa:
Miękka
 
Reportaże wielkich podróżników i relacje z najbardziej doniosłych wypraw kilku ostatnich dekad. Przeczytaj i rusz po swoją przygodę!

Piotr Chmielińsk – wspomnienie heroicznej wyprawy pierwszego człowieka, który zdołał przepłynąć kajakiem największą rzeką globu od źródeł do ujścia.
 
Jacek Hugo-Bader – błyskotliwy reportaż z przejazdu rowerem przez kraje Azji Środkowej. 3212 kilometrów w 163 godziny i 48 minut.
 
Elżbieta Dzikowska „Vilcabamba – wspomnienie jednej z najważniejszych wypraw polskich odkrywców, którzy dotarli do ruin zaginionego miasta Vilcabamba, ostatniej stolicy Inków.
 
Marek Kamiński - Jak nadać sens życiu? Marek próbuje ukazać drogę do własnego wnętrza, opisując podróże do najbardziej odludnych miejsc naszego globu.
 
Olgierd Budrewicz  – pełna humoru relacja z podróży na wyspę Yap na Pacyfiku, do kraju o dziwacznym statusie, lilipucich rozmiarach i osobliwych obyczajach.
 
Piotr Pustelnik – refleksja dojrzałego himalaisty nad sensem życia i zdobywania, nie tylko gór najwyższych. Czy Mallory był na dachu świata przed Hillarym?
 
Romuald Koperski – relacja z najtrudniejszej w historii motoryzacji zimowej ekspedycji samochodowej, przez Syberię, na dalekie krańce Czukotki.
 
Prof. Zdzisław Jan Ryn – Przyglądając się Wyspie Wielkanocnej prowadzi nas do szerszej refleksji nad kondycją świata. Dziś wyspa stoi przed trudnym wyborem.
 
Janusz Kasza - Wszystkie drogi prowadzą do mekki motocyklistów w Sturgis, czyli z Januszem na zlocie jednośladów w Dakocie.
 
Wojciech Jagielski  – Portret miasteczka Ventersdorp i jego mieszkańców, uwikłanych w trudną przeszłość, czekających biernie na zmiany, które... nie nadchodzą.


Źródło: okładka książki
Więcej tego autora
Więcej w kategorii
(Nie)zdobyta góra. Z archiwum Jerzego Kukuczki
#Yeti40
#Yeti40 - wydanie specjalne
 
 
OSTATNIO OGLĄDANE
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-czwartek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych