Zakupione towary wysyłane są w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w ciągu 3 dni od zarejestrowania płatności w serwisie lub na koncie krokdalej.pl. W przypadku płatności za pobraniem towar wysyłany jest w ciągu 3 dni od chwili złożenia zamówienia.
 
 

Jeśli czas oczekiwania na wysyłkę poszczególnych produktów jest większy niż 3 dni, Kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie drogą mailową. W przypadku zamówienia towarów o różnym czasie wysyłki, zakupione produkty zostaną wysłane wraz z towarem wymagającym najdłuższego czasu wysyłki.
 
 

Towar wysyłany jest na terenie Polski Pocztą Polską/kurierem GLS/paczkomatem InPost. Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera UPS. Przed złożeniem zamówienia wymagany jest wcześniejszy kontakt z obsługą: ksiazkigor@gmail.com

 

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku, by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień, dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.
 

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
 

Koszty wysyłki:


Poczta Polska - przesyłka polecona ekonomiczna: 7,30 zł
Kurier: 16,00 zł
Kurier za pobraniem: 19 zł
Paczkomaty inPost - 12,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł


Odbiór osobisty ul. Oboźna 31 (pierwsze piętro):
Poniedziałki 8:00-16:00
Czwartki 8:00-16:00
Piątki 8:00-16:00

 
 
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych