Zakupione towary wysyłane są w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w ciągu 3 dni od zarejestrowania płatności w serwisie lub na koncie krokdalej.pl. W przypadku płatności za pobraniem towar wysyłany jest w ciągu 3 dni od chwili złożenia zamówienia.
 

Jeśli czas oczekiwania na wysyłkę poszczególnych produktów jest większy niż 3 dni, Kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie drogą mailową.

W przypadku zamówienia towarów o różnym czasie wysyłki, zakupione produkty zostaną wysłane wraz z towarem wymagającym najdłuższego czasu wysyłki.
 

Towar wysyłany jest na terenie Polski Pocztą Polską/kurierem GLS.
Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka polecona priorytetowa lub paczka priorytetowa/ekonomiczna. Przed złożeniem zamówienia wymagany jest wcześniejszy kontakt z obsługą: ksiazkigor@gmail.com

 

Zalecane jest wybieranie opcji przesyłki poleconej przy zamawianiu wartościowych przedmiotów (w przypadku niedostarczenia wysyłki z winy Poczty Polskiej tylko na podstawie dowodu nadania przesyłki poleconej możliwe jest składanie reklamacji). 
 

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.
 

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
 

Koszty wysyłki:

Poczta Polska - paczka: > 15,00 zł w zależności od wagi
Poczta Polska - przesyłka polecona ekonomiczna: 7,30 zł
Kurier: 16,00 zł
Kurier za pobraniem: 19 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

 
 
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Informacje
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych