Okolice Krakowa. Najlepsze wycieczki na rowerze górskim. Przewodnik

30,00 zł
Sztuk
 
 
Szymon Madej
Liczba stron:
188
 
Wydawnictwo:
PPWK
 
Wymiary:
125x175 mm
 
Stan produktu:
UŻYWANY: dobry
 
Oprawa:
Miękka
 
+ 16 kart z trasami

Od wydawcy
 
Najbardziej zapalonymi rowerzystami są zazwyczaj mieszkańcy dużych miast. Nie zawsze jest jednak czas na to, by wybrać się gdzieś dalej często szukamy tras, na które możemy ruszyć prosto z domu, gdy mamy akurat wolne popoludnie. Zazwyczaj wybieramy jedną z kilku bardzo dobrze nam znanych nie chcąc tracić czasu na poszukiwania nowych wariantów,
 
Tymczasem często okazuje się, że blisko można znaleźć wiele nowych i ciekawych miejsc, niedaleko których przejeżdżaliśmy dotąd obojętnie. Niniejszy przewodnik powstał głównie z myślą o mieszkańcach Krakowa. Autor, poznawszy niemal wszystkie drogi i ścieżki w okolicy, proponuje 16 najlepszych, jego zdaniem, tras. Biorąc pod uwagę zaproponowane do niemal każdej z nich modyfikacje, na podstawie przewodnika można zaplanować ponad 50 wycieczek. Tyle wystarczy, by przez dwa sezony, udając się na jedną wycieczkę tygodniowo, nie powtórzyć żadnej w całości. Charakter proponowanych tras jest bardzo różny od krótkich i łatwych do długich i bardzo wymagających. Dzięki niektórym z nich można podziwiać wspaniałe i różnorodne krajobrazy, inne prowadzą w świat historii. Wiele z nich odkrywa ciekawe i jednocześnie mało uczęszczane miejsca. Nie zawiodą się także ci, którzy przedkładają sport nad turystykę. Dzięki nowym trasom będą mogli odnaleźć nowe miejsca do każdego typu treningu. Pozwoli to uniknąć monotonii towarzyszącej zwykle niemal codziennemu pokonywaniu tej samej trasy.
 
Przewodnik przeznaczony jest głównie dla rowerzystów górskich, ale mogą z niego skorzystać także posiadacze rowerów turystycznych. O tym, czy dana trasa będzie dla nich możliwa do pokonania informuje jeden z piktogramów umieszczonych na początku każdego z opisów.
 
Obszar obejmowany przez niniejszy przewodnik łączy się z opisanymi w tomach „Wyżyna Krakowsko- Częstochowska" oraz Beskidy - część zachodnia". Dzięki temu polecamy go nie tylko mieszkańcom Krakowa, ale także tym, którzy planują dłuższe wyprawy przez południowo-wschodnią Polskę. Korzystając z innych tomów serii można nawet zaplanować wyprawę z Częstochowy poprzez Jurę, Kraków, Beskidy (od Gorców po Bieszczady). Pogórze Przemyskie i Roztocze do Zamościa. Co więcej, niemal cala trasa może prowadzić poza drogami asfaltowymi - jest to więc niewątpliwie gra ka dla miłośników kolarstwa górskiego.
 
Redaktorzy seri Adam Michalik i Wojciech Śliwinki
 
 
OSTATNIO OGLĄDANE
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-czwartek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych