Mój Everest

130,00 zł
Niedostępny
 
Apoloniusz Rajwa
Rok wydania:
2023, wydanie II poszerzone
 
Liczba stron:
462
 
Wydawnictwo:
Krośnieńska Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o.
 
Wymiary:
165 x 240 x 33
 
Stan produktu:
NOWY
 
Oprawa:
Twarda
 
Od wydawców
Wydajemy tę książkę, aby uhonorować i docenić postać Apoloniusza Rajwy naszego ulubionego nauczyciela i pedagoga, który na początku naszej młodości pojawił się na naszej drodze życia, wzbudzając w nas podziw i prawdziwy autorytet. Jego dorobek życiowy w różnych dziedzinach, bogaty życiorys, pogodne podejście do życia, szacunek do drugiego człowieka i pasja którą warto pielęgnować zobowiązały nas, aby to wszystko utrwalić w postaci wydawnictwa.
Niezwykłość a zarazem czytelność tej książki polega na tym, że Autor napisał ją szczerze i od serca. Znajdziemy tu sporo interesujących faktów, ciekawostek, dużo archiwalnych zdjęć, które w naszym przekonaniu warto upowszechnić. Na pewno zachwyci czytających ta niezwykła wędrówka przez życie, pełna zmagań, trosk i radości, które zatrzymał Autor w pamięci.
Zapraszamy Szanownych Czytelników do lektury i życzymy wielu niezapomnianych przeżyć i wrażeń.
Wdzięczni wychowankowie
Stanisław Kalita i Waldemar Sokołowski
 
 
Apoloniusz Rajwa – geograf, nauczyciel, taternik, speleolog, przewodnik tatrzański i wysokogórski, ratownik TOPR, redaktor artykułów o tematyce górskiej, przede wszystkim jednak to pasjonat i miłośnik gór, jaskiń i wyzwań jakie stawia natura przed człowiekiem.
 
Uczestnik wypraw speleologicznych, które w kapitalny, szczegółowy sposób opisał.
 
Znajdziemy tu sporo interesujących faktów, ciekawostek, dużo archiwalnych zdjęć. Na pewno zachwyci czytających ta niezwykła wędrówka przez życie, pełna zmagań, trosk i radości, które zatrzymał Autor w pamięci. To niezła gratka dla miłośników tematyki górskiej. 
 
 
OSTATNIO OGLĄDANE
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-czwartek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych