Andy 320 łatwych i trudnych andyjskich szczytów

30,00 zł
Sztuk
 
 
John Biggar
Rok wydania:
2012
 
Liczba stron:
352
 
Wydawnictwo:
Sklep podróżnika
 
Wymiary:
146 x 210 mm
 
Stan produktu:
UŻYWANY: bardzo dobry
 
Oprawa:
Miękka
 
 Pierwszy taki przewodnik w języku polskim. Obejmuje swoim zasięgiem całe Andy, od łatwo dostępnych gór Sierra Nevada na północy kontynentu, przez słynną ekwadorską Aleję Wulkanów, wyniosłe szczyty w Cordillera Occidental i Andy Wysokie, po strzeliste iglice skalne i lądolody Patagonii. 
Powstał z myślą o wspinaczach, którzy chcą zdobywać andyjskie szczyty możliwie najbardziej interesującymi drogami. Zarówno te całkiem łatwe, jak i ekstremalnie trudne. 
Dodatkowo zawiera wiele przydatnych informacji ogólnych dla podróżujących po Ameryce Południowej. Dokąd i kiedy się wybrać, jak zaplanować wysokogórską wyprawę, co ze sobą zabrać i wiele innych.
 
John Biggar jest aktywnym wspinaczem i narciarzem, a także instruktorem. Zdobył ponad 200 andyjskich pięcio- i sześciotysięczników. Osobiście sprawdził najpopularniejsze szczyty i trekkingi. Zna Andy jak prawdopodobnie nikt na świecie. 
Jeżeli nie jest właśnie w Ameryce Południowej, mieszka w Szkocji, w zamku Douglas. Prowadzi firmę specjalizująca się w wyprawach górskich, narciarskich i trekkingach w Andach. W czasie wolnym wspina się, jeździ na nartach, snowboardzie i rowerze górskim. Jest autorem ponad 100 nowych dróg skalnych i lodowych w swoich rodzinnych Galloway Hills.
 
 
OSTATNIO OGLĄDANE
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-czwartek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych