Zakupione towary wysyłane są w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w ciągu 3 dni od zarejestrowania płatności w serwisie lub na koncie krokdalej.pl. W przypadku płatności za pobraniem towar wysyłany jest w ciągu 3 dni od chwili złożenia zamówienia.
 

Jeśli czas oczekiwania na wysyłkę poszczególnych produktów jest większy niż 3 dni, Kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie drogą mailową.

W przypadku zamówienia towarów o różnym czasie wysyłki, zakupione produkty zostaną wysłane wraz z towarem wymagającym najdłuższego czasu wysyłki.
 

Towar wysyłany jest na terenie Polski Pocztą Polską.
Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka ekonomiczna lub lotnicza. Przed złożeniem zamówienia wymagany jest wcześniejszy kontakt z obsługą: ksiazkigor@gmail.com

 

Zalecane jest wybieranie opcji przesyłki poleconej przy zamawianiu wartościowych przedmiotów (w przypadku niedostarczenia wysyłki z winy Poczty Polskiej tylko na podstawie dowodu nadania przesyłki poleconej możliwe jest składanie reklamacji). 
 

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.
 

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
 

Koszty wysyłki:

Poczta Polska :15,00 zł > w zależności od wagi
Paczka w Ruchu: 9,5 zł > do 1 kg
Kurier: 16,00 zł
Odbiór osobity 0,00 zł

 
 
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Informacje
Śledź nas
facebook instagram t
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych