Niezbędnik wspinacza

47,00 zł
Sztuk
 
 
Piotr Lewandowicz
Rok wydania:
2018
 
Liczba stron:
-
 
Wydawnictwo:
Grimpi
 
Wymiary:
120 x 175 mm
 
Stan produktu:
NOWY
 
Oprawa:
Miękka
 
Dzięki temu niezbędnikowi obierzesz wspinaczkowy cel i dotrzesz do niego szybciej niż myślisz. Zgromadzisz także w jednym miejscu wszystkie przejścia w sezonie, by potem do nich wracać w dowolnej chwili, analizować swój progres, a także planować treningi. Być może spojrzysz na wspinanie w inny, dotąd Ci nieznany sposób, a w trudnych chwilach odnajdziesz motywację.
 
"Niezbędnik powstał z osobistej potrzeby spisywania pokonanych dróg wspinaczkowych. Szybko okazało się, że nie tylko mnie brakuje przemyślanego systemu, który pomieści wszystkie najważniejsze dane dotyczące danego przejścia, a także będzie zawsze pod ręką.
 
Na kartach postępu wpiszesz nazwę drogi i autora, realną wycenę i styl, w jakim została pokonana, Twoją prywatną ocenę, miejsce i datę, a także ważne uwagi dotyczące drogi, warunków, czy Twojego progresu na danej drodze.
Równie ważnym elementem niezbędnika są karty zatrzymaj się. Każda z nich ma za zadanie zwrócić Twoja uwagę na inny aspekt wspinania.
 
Na początku wyznaczysz swój cel. Potem zaczniesz go realizować. Czasem zatrzymasz się, by odpowiedzieć na pytanie, a innym razem przystaniesz, by po prostu pomyśleć o swoim celu i aktualnej formie.
 
To naprawdę ważne. Każda karta jest wyjątkowa. Niezbędnik ma spójny, lekki styl."

Źródło: http://www.niezbednikwspinacza.grimpi.pl/
 
 
OSTATNIO OGLĄDANE
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Informacje
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych