Zapisany w kręgach

38,90 zł
Niedostępny
 
Marek Raganowicz
Rok wydania:
2017
 
Liczba stron:
400
 
Wydawnictwo:
Góry Books
 
Wymiary:
140 x 215 mm
 
Stan produktu:
NOWY
 
Oprawa:
Miękka
 
Autor: Marek "Regan" Raganowicz - zdobywca pierwszego Polskiego Złotego Czekana za dwa przejścia: solowe przejście Baffin Island, Ship's Prow, Secret of Silence i pierwsze zimowe solowe przejście Trollveggen.

Ponad dwie dekady pasjonującej historii życia człowieka owładniętego obsesją zdobywania górskich ścian. Motywem przewodnim tej zaskakującej autobiografii jest kariera wspinaczkowa, ale Marek Raganowicz równie barwnie opisuje relacje osobiste i trudne życiowe wybory na tle zmieniającej się rzeczywistości społeczno-politycznej. Opowieść zaczyna się w momencie, gdy jako 22-letni student rozpoczyna swoją przygodę ze wspinaniem. Jest to początek fascynującej podróży przez różne góry i  ściany (od tatrzańskich po himalajskie), wśród nietuzinkowych ludzi i niecodziennych zdarzeń, w synkopowanym rytmie jazzu oraz alternatywnego rocka. Książkę czyta się jak powieść sensacyjną z  elementami baśniowo-psychodelicznymi, ale nie brakuje także wątków psychologicznych, w których bohater próbuje zrozumieć znaczenie partnerstwa we wspinaniu i życiu codziennym. 

Książka Zapisany w kręgach zdobyła w 2017 podczas Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju dwie nagrody: za najlepszą biografię oraz Grand Prix.

Źródło: Góry Books
 
 
OSTATNIO OGLĄDANE
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-czwartek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych