Tatry w panoramie. Kalendarz 2022

50,00 zł
Sztuk
 
 
Wymiary:
60 x 40 cm
 
Stan produktu:
NOWY
 
Kalendarz TATRY W PANORAMIE to absolutny bestseller - największy w Polsce kalendarz ścienny ze zdjęciami tatrzańskich szczytów. 
 
Na kartach edycji 2022 znajdziemy niesamowite fotografie z Tatrzańskiego Parku Narodowego. Uwagę przykuwają zachwycające panoramy Tatr Wysokich. Urzeka nas swoim pięknem Dolina Gąsienicowa i cudowna panorama Doliny Pięciu Stawów Polskich. Polana Chochołowska zasłana kwitnącymi krokusami olśniewa blaskiem wiosennego słońca. Hala Gąsienicowa i panorama Morskiego Oka przywodzą na myśl wakacyjne wędrówki po górskich szlakach. Rozsiane w dolinach chaty góralskie prezentują się fantastycznie na tle tatrzańskich szczytów. Na planszy grudniowej zbocza gór pokryte śniegiem iskrzą się w słońcu zapowiadając rychły początek zimy. 
 
 
 
Kalendarz Tatry w panoramie 2022 wyróżnia się nie tylko przepięknymi zdjęciami. Wydrukowany na papierze kredowym najwyższej jakości przyciąga wzrok dużym formatem. Karty kalendarza mają aż 60 cm długości oraz 40 cm wysokości. Kartonowe plecki kalendarza dłuższe są o 8 cm, aby umożliwić umieszczenie dedykacji i wykonanie nadruku reklamowego.
 
Na każdej z 12 plansz kalendarza znajdziemy 3 miesiące: duży miesiąc bieżący oraz mniejsze miesiące poprzedni i kolejny od grudnia 2021 do stycznia 2023. Taki układ kalendarza ułatwia znacznie planowanie i sprawdzanie ważnych terminów. W kalendarzu tatrzańskim znajdziemy również imieniny oraz święta państwowe i religijne obchodzone w Polsce. Dodatkowo kalendarz Tatry ma zaznaczone święta obchodzone w innych krajach. Nazwy miesięcy i dni tygodnia przeczytamy w języku polskim, ale również w niemieckim, angielskim, francuskim i rosyjskim. To wszystko sprawia, że Tatry w panoramie to kalendarz często wybierany na prezent dla bliskich osób z zagranicy - panoramiczne zdjęcia najpiękniej prezentują bogactwo i urok tatrzańskich krajobrazów.
 
Karty kalendarza łączy metalowa spirala ułatwiająca przekładanie plansz z kolejnymi miesiącami. Wszystkie plansze w kalendarzu Tatry w panoramie wydrukowane zostały jednostronnie. Dzięki temu nie ma potrzeby odwracania kalendarza w trakcie roku, a zdjęcia można wykorzystać jako plakaty po zakończeniu roku 2022.
 
Metalowa zawieszka ułatwia powieszenie kalendarza na ścianie.  Każdy egzemplarz zapakowany jest w torbę foliową z uchwytem, co ułatwia wręczenie go w formie prezentu.
 
 
Panoramiczne zdjęcia, duży format kalendarza i staranne wykończenie - wszystko to sprawia, że ten tytuł od lat cieszy się wciąż rosnącą popularnością.  Dla miłośników gór będzie to piękny prezent na rok 2022.
 
 
 
OSTATNIO OGLĄDANE
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Informacje
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych