PAKIET: Wanda Rutkiewicz. Jeszcze tylko jeden szczyt + Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci

94,80 zł
Sztuk
 
 
Rok wydania:
2017/2018
 
Liczba stron:
480 + 568
 
Wydawnictwo:
Wydawnictwo literackie/Marginesy
 
Wymiary:
150 x 210/145 x 220 mm
 
Stan produktu:
NOWY
 
Oprawa:
Twarda/Miękka
 
Zestaw dwóch bestsellerów: Wanda Rutkiewicz. Jeszcze tylko jeden szczyt (cena okładkowa - 49,90 zł) i Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci (cena okładkowa - 44,90 zł) w promocyjnej cenie 50 złotych!

Wanda Rutkiewicz - postać o tyle wybitna co kłopotliwa przez swą nieokiełznaną osobowość, nieprzejednany upór i dążność do realizacji własnych celów na przekór wszystkim i wszystkiemu. Pierwsza Polka i Europejka na Mount Evereście, pierwsza kobieta, która zdobyła mityczny szczyt K2. Uwielbiana przez publiczność i media, uwierająca górskie środowisko zarówno swymi dokonaniami, jak i niepohamowanym apetytem na zdobywanie najwyższych szczytów. Rutkiewicz pozostaje idealną bohaterką książkowych opowieści o kobiecie nietuzinkowej, owładniętej pasją równą tej, która pchnęła Roberta Scotta na drogę do bieguna południowego czy Raymonda Maufrais w czeluść zielonego piekła francuskiej Gujany.

"Zginę w górach" - mówiła. Dotrzymała słowa. 13 maja 1992 roku zaginęła na górze Kanczendzonga w Himalajach. To miał być dziewiąty zdobyty przez nią ośmiotysięcznik. Jej śmierci nikt nie widział, jej ostatniego słowa nikt nie słyszał, jej ciała nikt nie odnalazł. Jej odejście, tak wiele zdarzeń z życia, do dziś pozostaje tajemnicą.  

 
 
 
OSTATNIO OGLĄDANE
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Informacje
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych