Pakiet kolekcjonerski - Mój wybór. Wywiad-rzeka z Krzysztofem Wielickim - z autografem

140,00 zł
Sztuk
 
 
Piotr Drożdż
Rok wydania:
2016
 
Liczba stron:
576
 
Wydawnictwo:
Góry Books
 
Wymiary:
166 x 235 mm
 
Stan produktu:
NOWY
 
Zestaw dwóch kolekcjonerskich tomów w twardej oprawie i specjalnej obwolucie z dodatkami (trzy okolicznościowe, podpisane pocztówki oraz folder z relacją z Everestu. Przypominamy, że każdy z kolekcjonerskich tomów ma unikalny numer i jest standardowo opatrzony odręcznym autografem.
Dodatki:
- Książeczka z oryginalnymi relacjami Leszka Cichego i Krzysztofa Wielickiego z pierwszego zimowego wejścia na Everest zawierająca niepublikowane wcześniej archiwalia.
- Pocztówka 12 x 18 cm wydana z okazji 20-lecia zdobycia Korony Himalajów i Karakorum odręcznie podpisana przez Krzysztofa Wielickiego.
- Pocztówka o formacie 10 x 15 cm wydana z okazji 35-lecia pierwszego wejścia na Mt. Everest odręcznie podpisana przez Krzysztofa Wielickiego. Na odwrocie reprodukcja koperty pierwszego obiegu wydrukowanej przez Nepalskie Towarzystwo Filatelistyczne w lutym 1980 roku.
- Pocztówka 10 x 15 cm upamiętniająca solowe wejście na Nanga Parbat odręcznie podpisana przez Krzysztofa Wielickiego. Na odwrocie reprodukcja oryginalnego "wykresu wyprawy".
 
 
OSTATNIO OGLĄDANE
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Informacje
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych