Grenlandia – człowiek na krawędzi. Wspinaczki Ekstremalne + Taternik nr 2/2023 + chusta + pocztówki. Pakiet

139,00 zł   108,00 zł
Sztuk
 
 
Marcin Tomaszewski
Rok wydania:
2023
 
Liczba stron:
365
 
Wydawnictwo:
Biblioteka Taternika
 
Wymiary:
240x235 mm
 
Stan produktu:
NOWY
 
Oprawa:
Twarda
 
Na pakiet składa się album autorstwa Marcina "Yetiego" Tomaszewskiego, numer 2/2023 Taternika, losowa chusta-tunel oraz dwie pocztówki. 
Woda – to jeden z czterech żywiołów. Idealnie oddaje Grenlandię, uformowaną przez pasma, pokrytych lodem, gór. Decydując się na dotknięcie ich wierzchołka albo chociażby i tylko ściany, naszym oczom ukazuje się zapierający dech w piersiach obraz. Obraz, którego nie mógł stworzyć człowiek. To coś nadzwyczajnego, tak magicznego, że musiało powstać z użyciem boskiego pierwiastka.
 
Właśnie do tak niezwykłych przeżyć przenosi nas album “Grenlandia – poza krawędzią ściany. Ekstremalne wspinanie” autorstwa Marcina “Yeti” Tomaszewskiego. To wyjątkowa pozycja nie tylko dla wspinaczy, ale i dla miłośników piękna przyrody oraz fotografii krajobrazowej.

Album „Grenlandia – człowiek na krawędzi. Wspinaczki Ekstremalne” to relacja z 4 wypraw (rok 2000, rok 2017, rok 2021, rok 2023). Jego autorem jest Marcin „Yeti” Tomaszewski – taternik i alpinista, specjalizujący się we wspinaczce wielkościanowej (Big Wall).
 
Na stronach albumu odnaleźć można niesamowite zdjęcia przedstawiające grenlandzkie krajobrazy – majestatyczne lodowce, góry otoczone lodowymi wodami, tajemnicze zorze polarne.
Oprócz tego czeka na Was dynamiczna opowieść o samej wyprawie. A na tę z kolei składają się: mapy terenu, trasy, współrzędne, szkice, topo ściany, schematy z zaznaczeniem dróg wspinaczkowych, opisy techniczne drogi, historia zdobywania Grenlandii, a także praktyczne porady o rejonie (jak dotrzeć, kiedy się wspinać, jakie są warunki pogodowe itd.).
 
Na stronach albumu znajdziecie też kody QR, które przeniosą Was do bazy filmów, ukazujących 1:1 ukształtowanie terenu z danej wyprawy. Dzięki tak realistycznym zdjęciom i materiałom poczujecie się jakbyście byli na miejscu.
opis wydawcy
 
 
OSTATNIO OGLĄDANE
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-czwartek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych