Góry Sokole. Przewodnik wspinaczkowy. Wydanie 5

125,00 zł
Sztuk
 
 
Michał Kajca
Rok wydania:
2023
 
Liczba stron:
360
 
Wydawnictwo:
GÓRY BOOKS
 
Wymiary:
145 x 205 mm
 
Stan produktu:
NOWY
 
Oprawa:
Miękka
 
„Góry Sokole” to najnowsze, piąte już wydanie kultowego przewodnika wspinaczkowego Michała Kajcy po najpopularniejszym rejonie wspinaczkowym w Sudetach. W najnowszym topo z 2023 roku znalazło się aż 1218 dróg wspinaczkowych, co oznacza o 100 linii więcej niż w wydaniu czwartym datowanym na rok 2021.

Choć już poprzednie edycje „Gór Sokolich” były uważane w środowisku za wzorcowe, autor dokłada wszelkich starań, aby każde kolejne topo było jeszcze rzetelniej i dokładniej opracowane. Zgodnie z tą filozofią skorektował i dołożył opisy do wielu dróg oraz wykorzystał nowe ujęcia z drona, pozwalające na bardziej czytelne wrysowanie siatki dróg. Jak zawsze, wymieniona została większość zdjęć wspinaczkowych. Pojawiła się także nowa, różowa ikonka, którą zaznaczone są drogi odpowiednie dla najmłodszych wspinaczy.

Wszystkie przewodniki Michała Kajcy słyną z rozbudowanej części historycznej, która z wydania na wydanie zyskuje na objętości i szczegółowości. W najnowszej książeczce znalazło się aż pięć nowych tekstów wspomnieniowych, które zdobią niepublikowane wcześniej fotografie. W przewodniku opisane jest nie tylko wspinanie z liną, ale także cztery atrakcyjne sektory bulderowe oraz najciekawsze możliwości highline’owe.
 
 
OSTATNIO OGLĄDANE
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-czwartek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych