Alpy Szwajcarskie dodruk czarno-biały

44,00 zł
Sztuk
 
 
Jan Babicz
Rok wydania:
2018
 
Liczba stron:
356
 
Wydawnictwo:
Sklep Podróżnika
 
Wymiary:
120 x 170 mm
 
Stan produktu:
NOWY
 
Oprawa:
miękka
 
Spośród 82 alpejskich czterotysięczników aż 51 wznosi się na terenie Szwajcarii. Są więc Alpy Szwajcarskie najbardziej wyniosłą częścią całego łuku alpejskiego. Duże zróżnicowanie krajobrazów i charakteru poszczególnych pasm, obfitość jezior i bogata roślinność stwarzają możliwość zaspokojenia najwybredniejszych gustów. Ciekawe rejony znajdą tu zarówno tatrzańscy turyści, jak i amatorzy wielkich lodowych ścian czy entuzjaści nowoczesnej wspinaczki skalnej. Alpy Szwajcarskie są też wymarzonym terenem do uprawiania innych sportów górskich, przede wszystkim narciarstwa zjazdowego i turystyki narciarskiej oraz coraz bardziej modnego kolarstwa górskiego.
 
[z przewodnika]
 
Krótkie wprowadzenie na początku przewodnika i odrobina informacji na początek każdego rozdziału poprzedza opisy tras turystycznych i dróg wspinaczkowych.
 
Opis schronisk podobny jak w pozostałych przewodnikach Jana Babicza: dane z informacjami na temat dojścia do nich, przejść do innych schronisk czy wejść szczytowych.
 
Jest to drugie wydanie przewodnika. Zawiera opisy od łatwych tras turystycznych do dróg wspinaczkowych szwajcarskiej części Alp.
 
 
OSTATNIO OGLĄDANE
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Informacje
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych