GÓRY 2 (255) 2017

10,00 zł
Niedostępny
 
Prosimy napisać w zamówieniu, którą okładkę wybieracie. W niebieskiej czy czerwonej sukience? (Sprawdźcie galerię pod zdjęciem głównym). Jeśli okładka nie zostanie wybrana, wyślemy tę, która jest na zdjęciu głównym. 

Taaak, wyjątkowość na pewno podkreśli okładka ze zjawiskową Kingą Baranowską. Tym razem Kinga nie chowa się w czeluściach puchowego kombinezonu, na szczycie ośmiotysięcznej góry śniegu. Można powiedzieć, że wręcz przeciwnie – wygrzewa się w wiosennym słońcu, w zaskakującym dla większości Czytelników anturażu. Wszystko jest perfekcyjne, jak na płótnach mistrzów – proporcje, światło, kolory… Właściwie to z kolorami nie do końca jest sielsko, bo pojawia się istotne pytanie: czerwona, czy niebieska? Chodzi o sukienkę, rzecz jasna!

Z pozoru banalny problem niespodziewanie urósł do galaktycznych rozmiarów. Wiecie jak to jest: spieszymy się na spotkanie, a tu nijak nie można dopasować koloru butów do reszty stroju. Tylko nie myślcie, że to kolejna stereotypowa dykteryjka, sugerująca niezdecydowanie kobiet. Z tym problemem zmierzyła się męska część redakcji i nie mogąc znaleźć rozwiązania wybrała… dwie sukienki. Jakie to typowe ;).
– Jasiu, chcesz ciastko z kremem czy z konfiturami?
– Oba!!!  
Co zrobić – Jaś chce, mama musi. Najnowszy numer GÓR będzie miał więc dwie okładki. Możecie wybierać. Sami się przekonajcie, jakie to przyjemne. Porażająca zmysły wysokim napięciem czerwień, czy tonujący nastroje niebieski ocieplony promieniami zachodzącego słońca?  Trudna decyzja? Najlepiej więc kupić dwie wersje i drugą dać do poczytania chłopakowi / dziewczynie / rodzicom / teściom ;).
Więcej w kategorii
GÓRY
GÓRY
GÓRY
 
 
OSTATNIO OGLĄDANE
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-czwartek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych