Pakiet Krzysztofa Wielickiego miękka okładka "Mój wybór tom 1 i 2" + zakładka K2 z autografem + pocztówki z autografem

104,00 zł
Niedostępny
 
Rok wydania:
2014 i 2015
 
Wydawnictwo:
Góry Books
 
Wymiary:
166 x 235 mm
 
Stan produktu:
NOWY
 
Oprawa:
Miękka
 
 
Kochani, dodrukowujemy specjalnie dla Was "Mój wybór" w miękkiej okładce. Będziemy do Was wysyłać jak tylko się ukaże, czekajcie cierpliwie do 13 marca :D

Krzysztof Wielicki - Mój wybór tom 1 miękka okładka
(cena okładkowa 52 zł) oraz Krzysztof Wielicki - Mój wybór tom 2 miękka okładka  (cena okładkowa 52 zł) + zakładka K2 z autografem + dwie pocztówki z autografem Krzysztofa Wielickiego za jedyne 80 zł. 

Jak pewnie słyszeliście, nasi hamalaiści zakładają kolejne obozy pod K2, ostatnim ośmiotysięcznikiem, który do tej pory nie został zdobyty zimą. Jesteśmy świadkami wydarzenia historycznego, które będzie opisywane w wielu książkach niezależnie czy wyprawa odniesie sukces czy nie. Najważniejsze, aby pamiętać o staraniach i trudach jakie muszę przeżywać polscy himalaiści w próbie podjęcia ryzyka zdobycia tej jakże wymarzonej przez wielu góry.

Z tego powodu, przygotowaliśmy dla Was *specjalny pakiet dwóch książek o Krzysztofie Wielickim tom 1 i 2 "Mój wybór" w miękkiej okładce ze specjalną zakładką K2 podpisaną odręcznie przez Krzysztofa Wielickiego. Jakby tego było mało, dodajemy do pakietu dwie pocztówki również z podpisem kierownika wyprawy. To wszystko za jedyne 80 zł :)

*Liczba pakietów ograniczona, zatem kto pierwszy ten lepszy :D
 
 
OSTATNIO OGLĄDANE
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cie o nowościach, promocjach
 
Kontakt
krokdalej.pl
Oboźna 31
30-010 Kraków
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek
8.00-16.00
ksiazkigor@gmail.com
533 499 988
Informacje
Śledź nas
facebook instagram
Sklep autoryzowany, zarządzany przez:
 
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych